Publikováno

Trendy vánoční osvětlení a dekorace

Je čas se zamyslet nad vánoční výzdobou. Jako minulá léta jsou stále velice populární LED vánoční osvětlení a dekorace. V popředí zájmu je i retro – staré klasické barevné žárovky ve tvaru baňky, které vaše babičky používaly na vánoční stromeček, stejně jako žárovky typu Edison, které jste pravděpodobně viděli v nesčetných časopisech interiérového designu. Pokud toužíte po stylu a elegantním vzhledu, jednou z prvních věcí, kterou musíte udělat, je zajistit, aby vaše vánoční osvětlení mělo podobné barvy, ne-li stejné s vaším zařízením. Teplé bílé nebo měkké bílé světlo přinese do vašeho domova teplou sváteční atmosféru a nikdy nezmizí z módy. Je také důležité vzít v úvahu vaše okolí; máš malý strom nebo keř, který bys mohl svítit?

Krásné vánoční osvětlení venkovní

Venkovní krásné vánoční osvětlení musí mít veškeré parametry pro exteriérové použití. A pokud chcete být originální, nabízí se otázka: Mohli byste použít svítilny nebo svíčky napájené bateriemi k osvětlení chodby či schodů? Pokud ano, zkuste vyčistit některé staré sklenice od džemů a kompotů a dovnitř umístěte čajové světlo na baterie. To je skvělý způsob, jak jemně osvětlit všechny oblasti vaší zahrady, krásně bude vypadat uvnitř okenních parapetů. Většina z nich má časovače, takže váš domov bude vždy vypadat útulně, když to budete potřebovat.

Vánoční osvětlení – buďte v bezpečí

V dnešní moderní době díky vyspělé technologii si můžete dopřát světel, kolik budete chtít. LED vánoční osvětlení a dekorace nejenže vydrží déle a zůstávají chladné na dotek, ale také spotřebují mnohem méně energie. Jsou ekologické, neobsahují rtuť ani žádné jiné škodliviny, nejsou křehké jako obyčejné žárovky, takže mohou přežít i měkký dopad na zem. Klasické žárovky vydrží krátkou dobu, využívají více energie, a navíc mohou být také nebezpečné, protože topí a bývají docela horké.

Vánoční výzdoba inspirace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *